Élet a NER-en kívül, belül és a senkiföldjén – az ELTE Média kerekasztal-beszélgetésén jártunk
A május 3-án megrendezett kerekasztal-beszélgetésen arra kerestük a választ, hogy milyen áldozatokat követel meg a magyar médiában ellenzéki vagy pártfüggetlen álláspontot megjeleníteni. Hogyan lehet rést ütni a rendszeren, objektíven tájékoztatni a publikumot, emellett megőrizni a szólásszabadságot és a sajtó pluralizmusát? Szép számban gyűltek össze diákok, oktatók és egyéb érdeklődők; mindenkit érdekel, vajon az esemény címe…

