fontos hírek

Maszkot hotrdani menő, ELTE Médiás maszkot méginkább! – Szerezd be te is a tanszék logójával ellátott maszkot!

Bár a médiatáska jelen körülmények között nem utazik, hétköznapjaink során továbbra is büszkélkedhetünk a tanszék logójával: megérkeztek a limitált számban elérhető médiás maszkok! Siessetek, le ne maradjatok róluk!

A maszkokat a tanszéki titkárságon tudjátok megvásárolni 1500 forintért kedden és csütörtökön délelőtt 10 és 11 óra, illetve délután 15 és 16 óra között. A maszkok ára mellett pedig mindössze az aláírásotokra van szükség, hogy hordhassátok a legújabb szerzeményeteket.

Nyomatékosan felhívjuk figyelmeteket arra, hogy a titkárságon nem tudtok kártyával fizetni, és nem tudjuk biztosítani azt sem, hogy vissza tudnak adni, ezért megkérünk mindenkit, hogy a termék pontos árával érkezzen!

A maszkokból összesen 100 darab érkezett, szóval ha nem szeretnétek lemaradni a lehetőségről, ne habozzatok, csapjatok le rájuk!

Szöveg: Lipták Petra.