hírek

Megszűnik az ELTE BTK kampuszon működő Copyguru

November 10-től eltűnik a D épület alagsorából az üzlet, ahova rengeteg diák járt nyomtatni, fénymásolni, szkennelni. Egyelőre nem tudni, lesz-e hasonló lehetőség helyette a BTK-n belül.

Megszűnik a BTK kampuszán üzemelő Copyguru. A D épület alagsorában található üzlet – ahová többek között fénymásolni és nyomtatni is előszeretettel jártak a bölcsészhallgatók -, többéves működés után húzza le a rolót. A cég honlapján egy kiírás figyelmezteti az ügyfeleket arra, hogy november 10-től a Trefort néven futó üzlet bezár, helyette legközelebbi Copyguru-pontként a Kálvin térit, illetve a Szentkirályi utcait ajánlják.

A cégvezető azt mondja, hogy felmondása után a cég nem gondoskodott „utánpótlásról”, és mi csak reménykedhetünk, hogy lesz valami helyette, hiszen a tanszékek, titkárságok és könyvtárak valószínűleg nincsenek felkészülve arra, hogy az eddigi Copyguru napi többszázas forgalmát átvegyék.

szöveg: Dömötör Nikolett