hírek

Versmondó verseny

ELSŐ PESTI EGYETEMI RÁDIÓS VERSMONDÓ VERSENY

Az Első Pesti Egyetemi Rádió meghirdeti I. versmondó versenyét

“Új versek új stílusban” alcímmel

kortárs felnőtt- és  gyermekversek tematikával

• 1. díj: 25 000 Ft
  • 2. díj: 10 000 Ft
  • 3. díj: 5 000 Ft
  • közönségdíj: 10 000 Ft

A verseny időpontja: 2012. április 20. péntek; 16:00-18:00
Az eredményhirdetésre később kerül sor!

A verseny helyszíne: ELTE BTK, Múzeum krt 6-8. -131 EPER rádióstúdió

Nevezés:
Legalább 2, legfeljebb 4, 1990 után íródott, nem saját szerzeményű, magyar vagy magyarra fordítva nyomtatásban már megjelent verssel, melyből legalább egy gyerekvers legyen.

Csak valamilyen felsőoktatási intézménnyel jogviszonyban lévő hallgatók jelentkezhetnek.

Jelentkezés 2012. április 18, szerda, 24:00-ig a radio@eper.elte.hu címre küldött levéllel.
Kérjük a következőket megadni az e-mailben: a versek szerzője és címe, az előadó neve, telefonszáma, e-mail címe.

A versenyműveket nem közönség előtt, hanem stúdióban kell előadni.
Valamennyi versenyműről hangfelvétel készül. A hangfelvételek vágására van lehetőség.
A versenyművek a rádió honlapján jelennek meg. Ezek alapján várjuk a közönségszavazatokat.
A díjazottak által előadott hangfelvételek a rádió műsorában (Egyetemi Rádió és Gyerekrádió) is megjelenhetnek. A versenyművek remixelésének jogát a rádió fenntartja!
A díjazottak a rádió további műsoraiban is megszólalási lehetőséget kaphatnak.

EPER. Van eszed.