hírek

Pályázati felhívás

Az ELTE BTK Média és kommunikáció tanszéke pályázatot ír ki a 2012/2013-as tanév őszi félévére demonstrátori tevékenység betöltésére.

A beadás határideje: 2012. szeptember 14., 12.00

Cím: ELTE Média és Kommunikáció Tanszék titkársága (1088 Budapest, Múzeum krt. u. 6-8., fsz. 38.)

Demonstrátor lehet az ELTE BTK bármely (BA és MA szakos) hallgatója. A demonstrátori megbízás pályázat útján nyerhető el. A megbízás egy félévre (tavaszi félévben februártól júniusig, őszi félévben szeptembertől januárig) szól. A demonstrátori címet a tanszék a benyújtott pályázatok alapján ítéli oda.

A demonstrátor általános feladatai:

• az intézeti/tanszéki tudományos kutatómunkában való közreműködés (aktív Tudományos Diákköri tevékenység);
  • részvétel az oktatómunkában (a tanszék által oktatott tárgyak óráinak előkészítésében, saját témájában előadás tartása, szemináriumi óra vezetése),
  • különböző oktatás- és kutatásszervezési feladatokban való bekapcsolódás (pl. gyakorlatok szervezése, konferencia-szervezés, pályázatok előkészítése, szakmai rendezvények lebonyolítása, stb.);
  • részvétel az intézeti/tanszéki adminisztrációs feladatokban;
  • közreműködés a tanszékek és a hallgatók közötti kapcsolattartásban és a diákkör munkájában;
  • meghatározott időközönként beszámoló az intézet/tanszék nyilvánossága előtt munkájáról.

A demonstrátor konkrét feladatait a tanszékvezető és a demonstrátor szakmai munkáját segítő oktató határozza meg.

A demonstrátor bekapcsolódhat az intézetben/tanszéken folyó kutatómunkába és részt vehet a szakmai programokon. A demonstrátor szemeszterként egy általa választott tanegység sikeres teljesítésének igazolását igényelheti a tanszéktől.

A pályázatnak tartalmaznia kell az alábbi mellékleteket:

Motivációs levél

Önéletrajz