hírek programajánló

Welcome party médiás gólyáknak

Kedves gólyák, hallgatók, tanárok, vendégek!

Hogy minél gördülékenyebben induljon a félév és az egyetemi élet, a Média Tanszék egy kétnapos bemutatkozó eseménnyel készül az idén szeptembertől felvett diákok számára, szeptember 7-8-án.

Fárasztó és unalmas tájékoztatók helyett jelenlegi hallgatóink mutatják be nektek az előző szemeszterben készített legizgalmasabb munkáikat, megismerkedhettek a tanáraitokkal, és azt is megtudhatjátok, hogy milyen kurzusok várnak rátok az őszi félévben. A kommunikációs ipar különböző területeit bemutató szakmai előadásokkal és beszélgetésekkel is készülünk, a szünetekben pedig a felkereshetitek a kitelepülők standjait, vagy akár kommunikációs tréningen is részt vehettek. Rendezvényünk fő támogatói a Coca-Cola, az Ogilvy & Mather és az Auchan.

Péntek este pedig bulival teszünk pontot a két nap végére.

Reméljük, minél többetekkel találkozunk, várunk benneteket szeptember 7-én, csütörtökön!