hírek

Amerika legnagyobb hírügynökségének magyar tudósítója az ELTE-n!

Április 23-án Pablo Gorondi, az amerikai AP hírügynökség magyarországi tudósítója tart előadást a Mit tesz magyarnak lenni a Kárpát-medencében? kurzus keretein belül.

Szerbhorváth György és Hammer Ferenc kurzusa az ELTE Kommunikáció- és médiatudományi tanszéken hétfőről hétfőre izgalmas vendégekkel járja körül a témát, miszerint “Mit tesz magyarnak lenni a Kárpát-medencében?”.

A hétfőnként 17.45-19.15-ig tartó egyetemi kurzuson minden héten újabb és újabb érdekes és fontos személyiség tart előadást, ezúttal pedig Pablo Gorondi látogat el egyetemünkre és tart előadást hallgatóinknak ELTE BTK Média Tanszék 39-es termében.

Az argentin származású tudósító az Amerikai Egyesült Államok legrégebbi és legnagyobb hírügynökségénél dolgozik több mint 17 éve magyarországi tudósítóként. A nemzetközi viszonylatban legfontosabb híreket közli Magyarországról, melyeket világszerte olvashatunk.

A kurzus látogatása nyitott, így bárki eljöhet, nem csak a hallgatók vehetnek részt az előadáson.