hírek

Média-Hatvan (gyakorlat)

mediahatvan

Cégünk, a Média-Hatvan Nonprofit Közhasznú Kft. gyakornokokat keres. A lehetőségek egészen széleskörűek, ugyanis kínálunk hírszerkesztői, vágói és újságírói gyakornoki pozíciókat is. Fontos, hogy nálunk a fiatal gyakornokok valóban tevékeny munkában vehetnek részt, mely során tapasztalatot szereznek a média működéséről.

,,Érdekel a televízió, az online újságírás, a nyomtatott sajtó és a reklám?

Gyere hozzánk gyakornoknak!

A Média-Hatvan Kft. komplex szolgáltatást nyújt, Hatvanban és térségében a lehető legtöbb és legnagyobb felületen jut el a nézőkhöz, olvasókhoz. A Hatvan Televízió naponta friss híradóval és magazin műsorokkal jelentkezik, a Hatvani Hírlap az önkormányzat havonta megjelenő lapja, a városi kérdéssekkel, mindenkit érintő történésekkel. Együttműködő partnerünk, a www.hatvanonline.hu hírportál úttörőnek számít, négy évvel ezelőtti indulása óta beszámolt szinte minden térséget érintő eseményről.

Ebbe a rendszerbe várunk jó munkabíró képességgel rendelkező, dinamikus újságírókat, gyakornokokat. Vágnál, operatőrködnél, írnál vagy marketinggel foglalkoznál? Nálunk a helyed!

Önéletrajzodat küldd az info@mediahatvan.hu e-mail címre. Ha kérdésed van, hívd a +36-70-967-0135 telefonszámot!