hírek

Budapest Film – gyakornok

Szakmai gyakorlat a Budapest Film Kft.-nél!

Szívesen kipróbálnád magad a filmes szakmában? Érdekel, hogyan működik a hazai filmforgalmazás világa? Nemcsak nézni szereted a filmeket, hanem simán leszerveznél egy filmkampányt is? Ha javában bólogatsz a kérdések láttán, akkor gyakornokként a Budapest Film Kft. csapatában a helyed.

Mit kell rólunk tudni? Független filmforgalmazóként már több mint 25 éve jelen vagyunk a hazai piacon, célunk pedig minél több igényes és nemzetközi szinten is elismert film bemutatása, legyen szó akár külföldi alkotásról, akár magyar produkcióról. http://www.facebook.com/budapestfilm

Akit mi keresünk:

•           nappali tagozatos hallgató (előnyt jelent a releváns tanulmányi háttér: marketing/kommunikáció/PR/film)
  •           rugalmas időbeosztással rendelkezik
  •           jól beszél angolul
  •           isteni a szervezőkészsége, precízen végzi munkáját, de mindenekelőtt kreatív elme

Amiben nekünk segíthetsz:

•           kreatív folyamatokban való részvétel
  •           háttérkutatás, a marketing osztály munkájának segítése (gerillamarketing, eseményszervezés)
  •           rendezvényeken, vetítéseken való aktív részvétel
  •           adminisztratív feladatok (fénymásolás, iktatás, stb.)
  •           PR feladatok segítése, sajtóanyagok archiválása

Jelentkezés: Küld el fényképes önéletrajzod egy motivációs levél kíséretében az info@budapestfilm.hu címre (levél tárgya: szakmai gyakorlat).

Határidő: 2013. február 8.

Budapest Film Kft.