hírek

Könyvbemutató

Perenyei Mónika könyvbemutatója két helyszínen:

A Kortárs Művészeti Intézet – Dunaújváros tisztelettel meghívja Önt az Intézet által kiadott művészetelméleti könyv, Perenyei Monika: A médiumok velünk vannak – Technikai képhasználat a kortárs művészetben című kötetének bemutatójára.

A kötetet bemutatja:

Aknai Katalin, művészettörténész, a MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Művészettörténeti Intézetének munkatársa és Dr. Szoboszlai János művészettörténész, tanszékvezető egyetemi adjunktus, a Kortárs Művészeti Intézet – Dunaújváros művészeti vezetője.

időpont:   2012. május 4., péntek, 13.00 – 14.00.

helyszín:  Kortárs Művészeti Intézet – Dunaújváros, 2400 Dunaújváros, Vasmű u. 12.

Az Open Society Archive és a Kortárs Művészeti Intézet – Dunaújváros (ICA-D) tisztelettel meghívja Önt az ICA-D által kiadott művészetelméleti könyv, Perenyei Monika: A médiumok velünk vannak – Technikai képhasználat a kortárs művészetben című kötetének bemutatójára.

Bevezetőt mond:

Dr. Szoboszlai János, a Kortárs Művészeti Intézet – Dunaújváros művészeti vezetője.

A kötetet bemutatja:

Dr. György Péter esztéta, egyetemi tanár, az ELTE BTK Művészetelméleti és Médiakutatási Intézetének vezetője, és

Dr. Peternák Miklós művészettörténész, egyetemi tanár, az MKE Intermédia Tanszékének vezetője

időpont:   2012. május 8., kedd, 18.00 – 19.30.

helyszín:  Open Society Archive, 1051 Budapest, Arany J. u. 32.

A publikáció adatai:

Fordító: Kozma Zsolt

Olvasószerkesztő: Farkas Ibolya

Grafikai tervező, nyomdai előkészítő: Várnai Gyula

Tördelőszerkesztő: Farkas Ibolya

Fotók: Sulyok Miklós, Várnai Gyula és a kötetben szereplő művészek

ISBN 978-963-87772-3-2

Készült 300 példányban

A kötet a Kortárs Művészeti Intézet – Dunaújváros (ICA–D) gondozásában jelent meg

A kötet kiadását támogatták:

Nemzeti Kulturális Alap

Somlói Zsolt és Spengler Katalin