Nincs kategorizálva

Unilever

A fogadóhely:

Partner az életben

400 márkájával 14 termékkategóriában az Unilever egyedülálló szerepet tölt be a fogyasztók élelmiszerekkel, háztartási tisztítószerekkel és kozmetikumokkal való ellátásában. Nincs még egy olyan vállalat a világon, amely ilyen változatos módon emberek ilyen nagy számát tudná megérinteni.

Márkaportfóliónk vezető pozíciót biztosít számunkra minden területen, amelyen jelen vagyunk. Márkáink között találod az olyan világkedvenceket , mint például a Lipton, a Knorr, a Dove és a Domestos, valamint az olyan ismert helyi márkákat , mint a Delikát, a Baba és az Amodent.

Olyan termékeket kínálunk – az ízletes levesektől egészen a jó illatú szappanokig – amelyek segítenek, hogy nagyszerűen érezd magad, és többet hozz ki az életedből.

Az Unilever évente 1 milliárd Eurót fordít kutatási és fejlesztési célokra, és törekszik arra, hogy laboratóriumaiban a fogyasztók számára a legjobb termékeket fejlessze ki.

Folyamatos fejlődés

A piackutatás fontos szerepet játszik márkáink fejlesztésében. Folyamatosan fejlesztjük kipróbált és sikeres termékeinket is annak érdekében, hogy megfeleljünk a fogyasztók gyorsan változó ízlésbeli és életstílusbeli igényeinek. A helyi piacokhoz fűződő erős gyökereink komoly segítséget nyújtanak számunkra abban, hogy minden helyi piacon, így Magyarországon is hozzájáruljunk az emberek mindennapi életéhez. Abban is hiszünk, hogy az a felelős mód, ahogy működünk, pozitív hatással van a környezetünkre. Az Unilever ma mintegy 220 ezer embert alkalmaz a világ több mint 100 országában. Ezen túlmenően közvetve munkalehetőséget biztosít több ezer szerződéses partnerének alkalmazottai számára is.

Főbb jellemzők:

• az Unilever a legnagyobb FMCG társaság Magyarországon;
  • az Unilever az ország legnagyobb hirdetője;
  • az Unilever mintegy 350millió EURO beruházást hajtott végre az országban;
  • a társaság hosszútávú, stratégiai jelenlétet tervez, és integráns része a magyar gazdaságnak;
  • az Unilever több ízben nyerte el a legkedveltett munkáltató díját.

Az Unilever három gyárral rendelkezik az országban, amelyek mindegyike exportra is termel. Ezek:

• a Nyírbátori Háztartásvegyipari és Kozmetikai Gyár;
  • a Veszprémi Jégkrémgyár; és
  • a Röszkei Élelmiszer Gyár.

Az Unilever főbb tevékenységei Magyarországon:

• jégkrémek gyártása és forgalmazása;
  • margarinok forgalmazása;
  • mustár, ketchup, majonéz gyártása és forgalmazása;
  • levesporok és ételízesítők gyártása és forgalmazása;
  • leveles tea és jeges tea forgalmazása;
  • háztartási tisztítószerek gyártása és forgalmazása;
  • kozmetikumok gyártása és forgalmazása;

Jelentkezési feltételek:

Az angol nyelv legalább középszintű használata, szóban és írásban

Munkavégzés: napi 8 óra, 9-17 óra között

Mibe nyer betekintést, milyen tapasztalatot, ismereteket szerezhet a gyakornok?

A szakmai vezetők bevonják a tanulókat az osztály mindennapos feladataiba. (pl. Marketingen: a tanuló segíti a csapatot egyrészt adminisztratív, másrészt marketing jellegű feladatok elvégzésével. Információgyűjtést végez, elemzéseket készít és ezen adatok rendszerezésével információt biztosít a vele együtt dolgozók későbbi feladataihoz. Ő készíti az AW-ket, segít a budget vezetésében és a promóciós anyagok tervezésében/gyártásában.)

Az év melyik szakában, milyen időtartamra és heti hány órára keresnek embert?

Folyamatosak a kereséseink, az aktuális keresésekről mindig küldünk információt a karrierirodáknak. Teljes munkaidőre keresünk többnyire, olyan diákokat, akik utolsó évesek és nem kell minden nap bejárniuk órákra. A diákokat bérezés ellenében alkalmazzuk. Az alkalmazás időszaka 12 hónap és feltétele, hogy a tanuló diákjogviszonya a teljes szakmai gyakorlat ideje alatt éljen, illetve első diplomáját szerezze.

Hány gyakornokot foglalkoztatnának egy félévben?

Jelenleg 25 diákot foglalkoztatunk

A munkavégzés helye

1138 Budapet Váci út 182.

Kinél érdeklődhetnek/jelentkezhetnek?:

A kereséseket a weboldalunkon hirdetjük és ott is várjuk a jelentkezéseket.
www.unilever.hu

Kérdésekkel hozzám fordulhatnak: