hírek programajánló

Menjetek februárban újságíró workshopra!

16 és 22 év közötti diákok jelentkezhetnek a PressUP! Média- és sajtószabadság a 21. században című újságíró workshopra, ahol az alábbi kérdéseket járhatják körül profi szakemberek segítségével:

Hogyan használd az internetet? Melyek a videós újságírás alapjai? Mi az adatújságírás és az adatvizualizáció? Mire jó a WordPress?

Ezekre és számos más izgalmas kérdésre is választ kaphatsz a kreatív és interaktív workshopon résztvevő diákok, a végén pedig országos diákújságot hozhatnak létre!

És akkor a jelentkezés feltételei:

Jelentkezhetnek: 16-22 éves budapesti és vidéki diákok

Hogyan: Küldj egy bemutatkozó emailt/videót/fotót, amelyben röviden leírod/elmondod, hogy miért érdekel az újságírás, és miért szeretnél részt venni a workshopon: kovecsiaKUKACceu.edu

Jelentkezési határidő: 2018. február 9., péntek

A workshop 2018. február. 16-17.-én lesz, pénteken 14:00-18:00, szombaton 10:00-17:00 óráig a Blinken OSA Archívumban, aminek a címe 1051 Budapest, Arany János u. 32.

A workshop résztvevői meghívást kapnak a 2018. február 14-i European Press Prize díjátadóra valamint az aznap 14:00 órától tartandó, angol nyelvű mesterkurzusra a European Press Prize szervezésében.