fontos hírek

Naptárakat a kézbe! Ezekre a dátumokra érdemes odafigyelnetek az őszi félévben

Természetesen a 2021/22-es tanév első szemeszterében sem maradhat el a fontosabb időpontok, határidők listázása. Összeszedtük azokat a dátumokat, melyeket érdemes feljegyeznetek, nehogy elmaradjatok egy-egy fontos teendővel.

Szept. 23. (csütörtök)

• 14:00 órától online kari tájékoztatót tart az ELTE BTK Nemzetközi Kapcsolatok Irodája a 2021-es Erasmus+ őszi pótpályázat iránt érdeklődők számára.

Szept. 26. (vasárnap)

• Éjfélig tölthető ki a Neptun felületén elérhető Gólyafelmérés, melynek eredményeit az egyetem a képzés minőségének növelésére és a hallgatói szolgáltatások színvonalának fejlesztésére használja fel.

Okt. 1. (péntek)

• Este 20:00 óráig nyújtható be pályázat Erasmus+ részképzésre (elektronikusan és személyesen is); szakmai gyakorlatra folyamatosan lehet jelentkezni.
  • Utólagos tárgyfelvétel utolsó napja.
  • 2021/2022. tanév őszi féléves záróvizsga jelentkezés utolsó napja (tanárképzés kivételével).

Okt. 15. (péntek)

• Önköltség/költségtérítés befizetésének határideje.
  • Szakdolgozati cím elektronikus bejelentésének utolsó napja a 2021/2022-es tanév tavaszi félévében záróvizsgázni szándékozó, BA, MA képzésben és szakirányú továbbképzésben részt vevő hallgatóknak.
  • A szakdolgozati téma elektronikus bejelentésének utolsó napja a 2022/2023-as tanév őszi félévében záróvizsgázni szándékozó, osztatlan tanárképzésben részt vevő hallgatóknak.

Okt. 25-30. (hétfő-szombat)

• Őszi szünet

Okt. 31. (vasárnap)

• Vasárnapig érvényesek a gólyák gimnáziumi diákigazolványai, utána már szükség lesz új ELTE-s diákigazolványokra, melyeket a Quaestura Iroda az aktuális félév matricájával érvényesít. Felsőbb évesek esetében a járványügyi veszélyhelyzet letelte után 60 napig érvényesek a matricák. Legjobb tudomásunk szerint a veszélyhelyzet jelenleg érvényben van.

Nyitókép: Unsplash, Szöveg: Makádi Fanni, Varga Fanni.