fontos programajánló veszelovszki

Köszöntjük az új tanévben hallgatóinkat!

Szeptember lett, új félév indul az ELTE Médián, nagy szeretettel köszöntjük hallgatóinkat!

“A médiás szakokon ebben a félévben különösen erős tanári kar oktat szakmát, tudományt, gyakorlati mesterséget és mindenekelőtt hozzáállást és értékeket, amire szükség is lesz, mert a kultúra és az igazság barátai előreláthatólag nem húzódhatnak vissza olvasgatni a kemencepadkára a következő tanévben. Persze diákok nélkül nehezen menne mindez és nagyon hálásak vagyunk a most hozzánk érkező alap-, mester- és posztgraduális hallgatóknak, hogy ez ELTE Médiát választották” – mondja szeptemberi köszöntőjében Hammer Ferenc tanszékvezető.

Hamarosan felkerülnek a kurzuslisták a honlapra, és minden diákot arra bátorítanánk, hogy alaposan nézegesse át a honlapon elérhető információkat, kövesse Facebook-oldalunkat és Instagram-oldalunkat is.

Minden gólyánkat nagy szeretettel várjuk idei hagyományos Welcome napunkon szeptember 10-én, ahol órabemutatók, tanár-diák találkozó, kampusz-séta, ebéd, kávé, ajándékcsomag, tudományos előadás és buli is lesz! Facebook-esemény itt található a Welcome-napra és itt az azt követő Too cool for school esti bulira.

A Welcome nap programtervezete:

9-9:30: Érkezés, regisztráció, az elsőéveseknek szánt ajándékcsomagok átvétele

9:30: Hammer Ferenc tanszékvezető megnyitja az ELTE Média Welcome napot

9:45-11.15: Tanár-diák rapid randi: elsőéves diákjaink kis csoportokban ismerkednek az ELTE Média tanáraival

11.15-11.30: Kávészünet (Vendégeink egy Nespresso kávéra)

11.45-12.45: Bemutatkoznak kedvenc kurzusaink: Kipakol az ELTE Média órabemutató

12.45-13.45: Ebédszünet: közös ebéd az udvaron (vega verzióval is készülünk)

13.45-15: Minden, amit ez ELTE Média környezetéről tudni érdemes: egyetemi séta, körbevezetés, titkos és hasznos helyszínek

15-15.15: Kávészünet (Vendégeink egy Nespresso kávéra)

15.15-16.30: Veszelovszki Zsolt Emlékelőadás

Az idei emlékelőadást Mészáros Antónia, ELTE Médiás alumna, az UNICEF magyarországi ügyvezető igazgatója tartja.

16.30-16.45: Szünet

16:45 – 17:75: Így tárta fel a 444 a parkolási maffiát

Ács Dániel videós, újságíró, a 444.hu munkatársának előadása

20 órától: ELTE Média Welcome DJ-party ELTE Médiás DJ-kkel a Bartók Béla úti Bélában!