fontos hírek

Neked is lehet ELTE Médiás táskád, pólód, füzeted!

Örömmel jelentjük, hogy elérhetőek az ELTE Média saját termékei. Keddenként 12 és 15 óra között, csütörtökönként 13 és 15 óra között juthatsz Thury Lili grafikájával készített táskához, pólóhoz és füzethez a főépület földszint 38-as szobájában, Németh Zsuzsa irodájában.

A szeptemberi Welcome napon nagy sikert arató vászontáskát már sokan megkaptátok ajándékként, és még többen érdeklődtetek, nektek mikor lehet végre ugyanolyan. A nagy sikerre való tekintettel fekete színű pólót és tollal ellátott jegyzetfüzetet is vásárolhattok mellé akár saját magatoknak, akár ajándékként szeretteiteknek, barátaitoknak.

Büszkén viselhetitek az ELTE Média egyetemista szettjét, úgy, hogy ezzel a tanszék működését támogatjátok. Tehát irány a földszinti 38-as terem, ahol a tanulmányi ügyek intézése mellett immár médiás merchandise termékeket is vásárolhattok! A póló 3000 forint, a táska 2000 forint, a füzet pedig 600 forint.

Adj pénzt oktatásra, hálából adunk táskát, pólót, füzetet! A Facebook-esemény itt található.

Szöveg: Paulusz Kristóf, fotó: Balsay Dorina, illusztráció: Meczó Barbara, grafikai tervezés: Thury Lili.