hírek

Csatlakozás az ELTE TÁTK tiltakozó eseményéhez

Csatlakozunk az ELTE TÁTK tiltakozó eseményéhez. A november 12-16-i héten zajló óráinkon kitérünk a kurzus témájának genderszempontjaira, már csak azért is, mert van, hogy nálunk az egész kurzus arról szól. Továbbá a társadalmi nemek szak megszüntetéséről, a tanszabadságról, az egyetem függetlenségének megőrzéséről is beszélgetünk majd a hallgatókkal.

És hogy mi ez az egész?

Az ELTE Társadalomtudományi Kar oktatói és diákjai figyelemfelhívó szolidaritási és információs sztrájk napot szerveznek tiltakozásul a felsőoktatás autonómiáját és az akadémiai tanszabadságot érintő sorozatos beavatkozások, gazdasági átalakítások, valamint a Társadalmi nemek tanulmánya mesterszak beszüntetése ellen. Rendezvényükről ebben a Facebook-posztban vannak a részletek.

Az ELTE BTK Média és Kommunikáció tanszék oktatói

Az ELTE BTK Filmtudomány tanszék oktatói