fontos hírek veszelovszki

Gólyáinkat köszöntöttük: a Welcome nap képekben

Nagy sikerrel zajlott szeptember 14-én az ELTE Média Welcome napja, ahol gólyáinkat köszöntöttük nagy szeretettel.

Volt tanár-diák rapidrandi, kurzusbemutató, finom ebéd és izgalmas előadások is. Rozgonyi Krisztina ELTE Médiás alumna, a Universität Wien oktatója a sajtószabadságról és az újságírás lehetőségeiről beszélt az első Veszelovszki Zsolt Emlékelőadáson, Földes András, az Index újságírója a háborús tudósítás mikéntjébe avatta be a hallgatókat, Liptay Gabriella kommunikációs szakértő, közgazdász-szociológus, a KPMG Magyarország marketing és kommunikációs igazgatója pedig Veszelovszki Zsoltot mutatta be.

A Welcome nap fotóit – amit az alábbi képgalériában láthattok – Balsay Dorina alapszakos hallgatónk készítette.