hírek

2019 tavaszán újra OTDK konferencia!

Elő az izgalmas kutatási témákkal, jól sikerült szemináriumi dolgozatokkal!

Harmincnegyedik alkalommal hirdette meg az OTDK konferenciát a az Országos Tudományos Diákköri Tanács, a giga-konferencia 2019 tavaszán lesz. Különösen fontos ez most az Eltéseknek, hiszen a Humán Tudományi Szekciót a Bölcsészettudományi Kar szervezi.

A pontos időpont: 2019. április 24-26.

Az OTDK-n való indulásnak a feltétele, hogy a helyi TDK ülés megvitassa és továbbküldésre javasolja a megírt dolgozatokat. Fontos kikötés még, hogy azok a diákok, akik 2018 nyarán szereznek abszolutóriumot, csak abban az esetben indulhatnak, ha a TDK vitaülésén még az abszolutórium megszerzése előtt bemutatják dolgozataikat. A többi hallgató számára a 2018-19-es tanév őszi félévében kerül majd sor a vitaülésekre.

Az OTDK-val kapcsolatban minden információ megtalálható itt, az ELTE Médián K. Horváth Zsoltot kereshetitek kérdéseitekkel.

De a lényeg: készüljetek, gondolkozzatok, és vegyetek részt az OTDK-n egy év múlva!